A nagy érdeklődésre tekintettel folytatódott a „Csinosítsd városod!” virágültetési akció. Dr. Pál Gabriella szilvási és Hidegkuti Szabolcs kenderföldi településrészi önkormányzati képviselők második alkalommal szervezték meg a virágosztást.
A lépcsőházak előtti területek virágosításának céljával szervezett akció második ütemében újabb növények kerültek gondos kezekbe. Ahogy legutóbb, most is lombdísznövényeket, valamint virágzó évelőket vehettek át Kenderföldön és Felsőszilvásban az érdeklődők.
A szervező képviselők a szakmai és logisztikai segítségért köszönetüket fejezték ki Komló Város Önkormányzat Városgondnokságának és Szabó Barnabás főkertésznek.

