Több, mint 30 zsáknyi szemetet szedtek a lelkes önkéntesek a szilvási pékség mögötti erdőből. Az akcióhoz civil szervezetek, egyesületek, valamint önkormányzati képviselők is csatlakoztak.
Komlón is csatlakoztak az Energiaügyi Minisztérium TeSzedd! akciójához, amely nagy sikerrel zárult. A szilvási városrészben a Május 1. utca alatti erdős területről több mint 30 zsáknyi szemetet, valamint több kupac nem bezsákolható hulladékot takarítottak ki a fák közül az önkéntesek.








Az erdő megtisztítása után a Komlói Fekete Láng Egyesület vendégelte meg a szorgos segítőket.

