Egy felajánlásnak köszönhetően több száz kannavirággumót tudott átteleltetni az újtelepi légópincében Pálfi László önkormányzati képviselő, aki jelezte lapunk felé, hogy bárki ingyenesen elviheti ennek a trópusi növénynek a gumóit.
„Mindenkit arra buzdítok, hogy vigyen belőle, kedvező talaj esetén akár kétméteresre is megnőhet. Kertünk vagy közterületünk dísze lehet” – tett felhívást a lakosság irányába a képviselő.

A gumók az Akácfa utca elején, a kisbolt előtt vannak kiterítve és szabadon, ingyen vihet belőlük bárki.

